ساخت فروشگاه اینترنتی خرید 47
حذف در پنل کاربری [X]
کیت مونتاژ شده فلزیاب با کوچکترین سایز و کمترین نویز

کیت مونتاژ شده فلزیاب با کوچکترین سایز و کمترین نویز

برای تهیه این محصول به بخش اطلاعات تماس در نوار بالای صفحه مراجعه کنید


این فلزیاب یکی از کوچکترین مدارهای فلزیاب پالسی دنیا می باشد. طراحی بسیارعالی برنامه نویسان این دستگاه موجبشده است تا چندین طبقه از اجزای مدار فلزیاب بجای اجرا به صورت انالوگ، در میکرو کنترلر قدرتمند توسط برنامهنویسی طراحی گردد که این امر موجب کوچکتر شدن ساختار فلزیاب شده است.

قسمت های مختلف فلزیاب شامل بخش تغذیه مدار، بخش ایجاد پالس متغیر به علاوه تغییر دیوتی سایکل موج، Dtector یا بخش اصلی فلزیاب، Amplifier یا تقویت کننده سیگنال، Integrator یا بخش انتگرالگیری موج، بخشهای Monostrable که وظیفه عبور قسمتی از موج دریافتی را بعد از سنس کردن دارد، نمونه گیر و نگه دارنده موج، بخش مقایسه کننده و در نهایت بخش Vco که وظیفه تبدیل ولتاژ سنس شده به سیگنال صوتی را برعهده دارد، می باشد.


برنامه نویسی بسیار عالی این فلزیاب باعث شده که بجز بخش های تغذیه و بخش DETECTOR، تمامی قسمت ها دیگر توسط میکرو کنترولر برنامه نویسی گردد که این امر موجب کوچکتر شدن مدار شده است.


فلزیاب پالسی فلزجو دارای منوی کاربری بسیار عالی و ساده و طراحی بسیار زیبا و دلنشین به کاربر این امکان را میدهد که به راحتی بتواند دستگاه مورد نظر خود را تنظیم نماید.

طراحی برد مدار چاپی (PCB) این دستگاه با کمترین نویز در مدار توسط مهندسین G-TEC طراحی و مورد ازمایش قرار گرفته است.

از مزایای بسیارخوب این مدار داشتن ابعاد کوچک 7*10 سانتی مترمربع می باشد که به کاربران عزیز این امکان را می دهد که از باکس ها و جعبه های کوچکتری برای قرار دادن این مدار بتوانند بهره ببرند.

در طراحی این pcb تلاش گردید تا کاربر کمترین زحمت را برای استفاده ازاین دستگاه متحل گردد به طوری که سوکت های lcd و صفحه کلید و اسپیکر یا بلند گوی صوتی مدار در قسمت بالای pcb وهمچنین سوکت لوپ در سمت چپ و سوکت باتری در سمت راست در قسمت پایین مدار قرار گرفته است تا سبب شود که درهنگام قرار دادن مدار داخل جعبه سیم های ارتباطی شلوغ و درهم و تودرتو نباشند.


امکانات و مزایا:

* دارای LCD 16*2 با قابلیت تنظیم کنتراست و میزان نور صفحه از طریق منوی کاربری.

* تنظیم دیلی با توجه به لوپ های متفاوت در کسری از ثانیه فقط با یک کلیک.

* تنظیم فرکانس های مختلف که کمتر فلزیابی دارای فرکانس متغیر با نسبت تغییر 1 هرتز هستند میباشد.

* تنظیم دیوتی سایکل یا عرض پالس تولیدی جهت کم و زیاد کردن قدرت دستگاه.

* تنظیم میزان SENS جهت حذف برخی از اهداف کوچتر برای دستیابی بهتر برای هدف های بزرگتر و حذف ذرات و املاح موجود در خاک

* امکان تنظیم انتگرال گیر موج برای تطبیق هر چه بهتر مدار با لوپ های متفاوت (با تمامی لوپ ها میتواند سازگار گردد)

* نشانگر گراف خطی در LCD که موقع تشخیص فلز به صورت افقی کم و زیاد میشود

* داشتن کد ID برای فلزات مختلف جهت تفکیک فلزات از هم

* نشاگر میزان شارژ باتری و اعلام کم بودن شارژ

فول شارژ

* طراحی PCB عالی و کم حجم با کمترین نویز

* زمان استفاده نامحدود

* امکان تغییر نام دستگاه و اضافه کردن نام مورد نظر جهت نمایش در LCD (در صورت تمایل هر اسمی را که دوست داشتید برای دستگاه خود )


بسته ارسالی شامل :

برد pcb مونتاژ شده - lcd 16*2 به همراه سوکت و سیم 30 سانتی - اسپیکر به همراه سوکت و سیم - صفحه کلید به همراه سوکت و سیم 30 سانتی - راهنمای اتصال قطعات روی برد


ارسال از طریق پست پیشتاز یا سفارشی


برای تهیه این محصول به بخش اطلاعات تماس در نوار بالای صفحه مراجعه کنیدبرچسب ها: فلزجو , فلزیاب فلزجو نامحدود , فلزیاب قدرتمند , طلایاب قدرتمند , فلزیاب تفکیکی , فلزیاب با تفکیک عالی , طلایاب , فلزجو نامحدود با بالانسر , بالانسر 4 سل , تف ,

750000 تومان

میکروکنترلر برنامه ریزی شده فلزیاب فلز جو بدون محدودیت

میکروکنترلر برنامه ریزی شده فلزیاب فلز جو بدون محدودیت