ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
کیت مونتاژ نشده فلزیاب فلزجو همراه با راهنمای نصب قطعات

کیت مونتاژ نشده فلزیاب فلزجو همراه با راهنمای نصب قطعاتکیت مونتاژ نشده به همراه تمامی قطعات و دفترچه راهنمای نصببا عنایت به خداوند بزرگ و درخواست مکرر مشتریان عزیز بر ان شدیم تا کیت مونتاژ نشده فلزجو را بتوانیم با تمامی اطلاعات لازم به همراه نحوه نصب قطعات برای دوستان عزیز فراهم کنیم .


این محصول به همراه نحوه نصب و اطلاعات تمامی قطعات به صورت مونتاژ نشده خدمت عزیزان قرار می گیرد. تنها مهارت کافی برای مونتاژ این کیت قلع کاری درست و صحیح می باشد. بقیه اطلاعات در دفترچه راهنما به صورت کامل درج شده است.


اگر مهارت کافی در لحیم کاری دارید اصلا نگران نباشید. با خرید این محصول می توانید تجربه خوبی از ساخت یک فلزیاب حرفه ای داشته باشید.


تمامی قطعات مورد نیاز برای ساخت این فلزیاب به همراه نحوه نصب صحیح قطعات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


فیبر مورد استفاده در این پروژه دارای بهترین کیفیت و جنس ان از فایبر دور رو می باشد.ای سی میکرو کنترلر atmega328 به صورت پروگرم شده و کاملا نامحدود و فول ورژن و تست شده برای شما ارسال خواهد شد.


محتویات محصول:

محتویات بسته بندی این محصول شامل برد اصلی ، برد صفحه کلید به همراه کلید های میناتوری ، lcd ، خازنها ، مقاومت ها ، ای سی ها ،کریستال ، سوکتهای lcd و صفحه کلید و دفترچه راهنما می باشد.

لازم به ذکر است که این محصول بدون شارژر و باتری و لوپ ارائه می گردد.
برای تهیه این محصول می توانید از نوار بالا بخش (تماس با ما) و یا از گزینه ثبت سفارش ، محصول را خریداری نمایید.برچسب ها: کیت مونتاژ نشده فلزجو , فلزیاب قوی , فلزجو , فلزیاب قدرتمند , مونتاژ فلزجو , کیت مونتاژ نشده فلزیاب , کیت فلزجو ارزان , کیت فلزجو فول ورژن , فلزجو فول ورژن ,
1500000 تومان

میکروکنترلر برنامه ریزی شده فلزیاب فلز جو بدون محدودیت

فلزیاب فلزجو