فروش فایل تفکر سیستمی آهنگ شاد ساخت فروشگاه
حذف در پنل کاربری [X]
کیس کامل فلزیاب با نام دلخواه شما همراه با لوپ

کیس کامل فلزیاب با نام دلخواه شما همراه با لوپ

برای تهیه این محصول به بخش اطلاعات تماس در نوار بالای صفحه مراجعه کنید( 6 ماه ضمانت کالا )

مداراین فلزیاب یکی از کوچکترین مدارهای فلزیاب پالسی دنیا می باشد. طراحی بسیارعالی برنامه نویسان این دستگاه موجبشده است تا چندین طبقه از اجزای مدار فلزیاب بجای اجرا به صورت انالوگ، در میکرو کنترلر قدرتمند توسط برنامهنویسی طراحی گردد که این امر موجب کوچکتر شدن ساختار فلزیاب شده است.

قسمت های مختلف فلزیاب شامل بخش تغذیه مدار، بخش ایجاد پالس متغیر به علاوه تغییر دیوتی سایکل موج، Dtector یا بخش اصلی فلزیاب، Amplifier یا تقویت کننده سیگنال، Integrator یا بخش انتگرالگیری موج، بخشهای Monostrable که وظیفه عبور قسمتی از موج دریافتی را بعد از سنس کردن دارد، نمونه گیر و نگه دارنده موج، بخش مقایسه کننده و در نهایت بخش Vco که وظیفه تبدیل ولتاژ سنس شده به سیگنال صوتی را برعهده دارد، می باشد.


برنامه نویسی بسیار عالی این فلزیاب باعث شده که بجز بخش های تغذیه و بخش DETECTOR، تمامی قسمت ها دیگر توسط میکرو کنترولر برنامه نویسی گردد که این امر موجب کوچکتر شدن مدار شده است.


فلزیاب پالسی فلزجو دارای منوی کاربری بسیار عالی و ساده و طراحی بسیار زیبا و دلنشین به کاربر این امکان را میدهد که به راحتی بتواند دستگاه مورد نظر خود را تنظیم نماید.

طراحی برد مدار چاپی (PCB) این دستگاه توسط مهندسین G-TEC طراحی و مورد ازمایش قرار گرفته است. از جمله مزایای استفاده از این برد می توان به موجود بودن محافظ و بالانسر شارژ و باتری بر روی خود این برد اشاره کرد که کار را برای کاربران عزیز راحتر و ارزانتر کرده است و دغدغه شارژ باتری که یکی از مهمترین بخش های هر دستگاه به شمار می رود را از بین برده است.

(بالانسر مداری است که از باتری ها در هنگام شارژ محافظت می کند و اجازه نمی دهد که هر یک از سلولهای باتری ها از 4.2V بیشترشارژ شوند به علاوه دارای یک قطع کن میباشد . زمانیکه باتری ها کاملا شارژ شدند قطع کن عمل کرده و شارژر را باتری ها جدا می کند. پس دغدغه ای برای خراب شدن باتری ها نمی ماند)امکانات و مزایا:

* دارای LCD 16*2 با قابلیت تنظیم کنتراست و میزان نور صفحه از طریق منوی کاربری.

* تنظیم دیلی با توجه به لوپ های متفاوت در کسری از ثانیه فقط با یک کلیک.

* تنظیم فرکانس های مختلف که کمتر فلزیابی دارای فرکانس متغیر با نسبت تغییر 1 هرتز هستند میباشد.

* تنظیم دیوتی سایکل یا عرض پالس تولیدی جهت کم و زیاد کردن قدرت دستگاه.

* تنظیم میزان SENS جهت حذف برخی از اهداف کوچتر برای دستیابی بهتر برای هدف های بزرگتر و حذف ذرات واملاح موجود در خاک

* امکان تنظیم انتگرال گیر موج برای تطبیق هر چه بهتر مدار با لوپ های متفاوت(با تمامی لوپ ها میتواند سازگار گردد)

* نشانگر گراف خطی در LCD که موقع تشخیص فلز به صورت افقی کم و زیاد میشود

* داشتن کد ID برای فلزات مختلف جهت تفکیک فلزات از هم

* نشاگر میزان شارژ باتری و اعلام کم بودن شارژ

* دارای دو نشانگر LED) LED نشاندهنده شارژ شدن باتری و LED نشاندهنده اتمام شارز یا فول شارژ می باشد)

* دارای بالانسر منحصر به فرد برای محافظت از باتری ها برای افزایش باتری ها و قطع کننده خودکار شارژر در هنگام

فول شارژ

* طراحی PCB عالی و کم حجم

* زمان استفاده نامحدود

* امکان تغییر نام دستگاه و اضافه کردن نام مورد نظر جهت نمایش در LCD (در صورت تمایل هر اسمی را که دوست داشتید برای دستگاه خود )


اجزایی که ارسال می شود شامل :

کیس کامل فلزیاب - شارژر - لوپ 60 همراه با کاور مخصوص - لوپ 1*1 همراه با کاور مخصوص - لوپ کوچک دیپ پویینتر


توجه :

* ضمانت کامل شامل سوختن قطعات بجز باتری می باشد.

* شکستگی، ابخوردگی،ضربه، خرابی باتری ها بدلیل دیر شارژ کردن دستگاه و بدنه دستگاه شامل ضمانت نخواهد بود لذا نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه، مربوط به صاحب دستگاه میباشد.

لازم به یاد اوری است :


تمامی قطعات از نوع مرغوب و عالی هستند و در صورت استفاده صحیح از کالا بیش از ده سال عمر مفید خواهند داشت. بجز باتری که معمولا دارای عمر مفید کمتری است و بدلیل شارژ و دشارژ زیاد و یا دیر شارژ شدن باتری ها ممکن است پس از چند سال یا کمتر کارایی خود را از دست دهند.


اما نگران نباشید. مهندسین G-TEC با طراحی شارژر هوشمند به شما این نوید را میدهند که باتری ها بتوانند طول عمر بیشتری داشته باشند.


بخش بالانسر شارژ این دستگاه به باتری ها این امکان را می دهد که بیشتر از 4.2V شارژ نشوند و هر سلول باتری که به حد 4.2V رسید در همین مقدار ثابت بماند تا بقیه سلولها تا سطح 4.2V بالا بیایند.


زمانیکه همه سلولهای باتری به شارژ کامل رسیدند سیستم هوشمند این مدار به طور اتوماتیک دستور قطع شارژ را می دهد و LED قرمز را خاموش و LED سبز که نشانگر اتمام شارژ است را روشن میکند(در ورژن جدید).


جالب است بدانید که با فول شارژ شدن باتری اگر تا یک ماه هم شارژر به دستگاه متصل باشد اجازه نمیدهد که باتری اسیب ببیند. طراحی هوشمند این مدار موجب خواهد شد که طول عمر باتری ها افزایش یابد. طراحی هوشمند این مدار موجب میشود که طول عمر باتری ها افزایش یابد. از طرفی درصورت فراموش کردن کاربر نسبت به شارژ کامل و طولانی شدن مدت شارژ این اطمینان خاطر را به کاربر میدهد که هیچ اسیبی به باتری ها نخواهد رسید.پس با خیال راحت باتری ها را شارژ کنید.( طراحی عالی ضمانت کالا و رضایت مشتری دغدغه ما است )
ارسال از طریق باربری

جهت تهیه این محصول به بخش اطلاعات تماس در نوار بالای صفحه مراجعه کنیدبرچسب ها: فلزیاب پالسی , فلزیاب قوی , فلزیاب قدرتمند , فلزیاب فلزجو , فلزیاب پیشرفته , تفکیکی , فلزیاب قابل تفکیک , طلایاب , برد فلزیاب , بالانسر 4سل , بالانسر باتری ,

تماس گرفته شود تومان

میکروکنترلر برنامه ریزی شده فلزیاب فلز جو بدون محدودیت

میکروکنترلر برنامه ریزی شده فلزیاب فلز جو بدون محدودیت